Kręgi kobiecej mocy - Slow life coaching

Wsparcie bezpieczeństwo więź inspiracja

Kręgi kobiet od wieków były naturalną częścią życia kobiet na całym świecie. Niezależnie od kultury czy obszaru geograficznego kobiety spotykały się w kręgach, by świętować ważne dla siebie chwile, szukać pociechy w bólu czy też wsparcia.

Gromadzenie się w kręgach było czymś naturalnym, dzięki temu zacieśniały się więzi, kobiety wymieniały się doświadczeniami i wiedzą wspólnie szyjąc, gotując, tańcząc.

W pewnym momencie historii jednak zagubiłyśmy gdzieś te tradycje. Całe szczęście od paru lat znów coraz więcej pojawia się inicjatyw opartych na kręgach kobiet. Są to niekiedy spotkania związane z promocją kobiecych biznesów innym razem np. z celebracją faz księżyca.

czy brzmi to znajomo?

Czujesz się czasem samotnie w codziennym życiu. Masz poczucie, że najbliżsi nie dają Ci wsparcia, a może nie rozumieją Twoich potrzeb. Możliwe, że doświadczyłaś krytyki i hejtu. Tęsknisz za kobiecą energią i wsparciem. Chciałabyś mieć możliwość dzielić się swoimi doświadczeniami, inspirować się i móc pokazać innym prawdziwą siebie.

 

Potrzebujesz miejsca, gdzie poczujesz się w pełni bezpiecznie i będziesz mogła być naprawdę sobą, akceptując ssiebie i inyych. 

 

Brakuje Ci wsparcia od kobiet z Twojego otoczenia. Widzisz, że one często zamiast sobie pomagać, rywalizują ze sobą.

 

W męskim świecie czujesz się czasem zagubiona. Chciałabyś móc być w pełni kobieca i czerpać ze swojej kobiecej mocy. 

Teraz masz możliwość razem ze mną:

Sisterhood

~ wzmocnić swoje poczucie własnej wartości tak, by zaakceptować siebie i pokochać w pełni

~ nauczyć się, jak być dla siebie wsparciem i traktować siebie jak najlepsza przyjaciółka

~ nauczyć się jak poradzić sobie z głosem twojego wewnętrznego krytyka

~ lepiej poznać siebie i zobaczyć to, co jest dla ciebie naprawdę ważne

~ odkryć, jakie są Twoje wartości i zacząć żyć w zgodzie z nimi

~ zainspirować się historiami innych kobiet

~ dostać dawkę motywacji do działania

~ ruszyć z miejsca z projektami czy marzeniami, które odkładasz już od długiego czasu,

~ dostać wsparcie ode mnie oraz innych kobiet, które podobnie jak ty chcą ruszyć z miejsca i zmienić cos w swoim życiu

~ otrzymać narzędzia coachingowe, które pomogą ci w rozwoju

Kręgi są dla Ciebie, jeśli czujesz, że potrzebujesz teraz zatrzymania się, wsłuchania w siebie i swoje potrzeby, kobiecego wsparcia oraz energii.

wyobraź sobie...

Miejsce, które daje poczucie wspólnoty, dzięki któremu nie czujemy się już takie same w naszych codziennych doświadczeniach.  Możesz tu znaleźć wsparcie i jesteś bezpieczna. Niestety często zdarza się, że wśród najbliższego otoczenia, jakim jest rodzina, znajomi, nie dostajemy wsparcia. Kręgi nam je dają. Sprawiają, że czujemy się wysłuchane. 

Kwintesencją kręgów jest brak oceny, brak krytykowania i hejtu, na który niestety w dzisiejszym świecie jesteśmy wystawione. Tutaj możesz być sobą taka, jaka jesteś, możesz mieć własne zdanie, masz prawo do wyrażania swoich emocji. 

Dzięki uczestnictwu w kręgach możemy przejrzeć się jak w lustrze w doświadczeniach innych kobiet. Inspirują nas one, motywują do działania a niekiedy nawet do prawdziwej zmiany w życiu. Kręgom towarzyszy niesamowita kobieca energia, która niekiedy potrafi być bardzo uzdrawiająca. 

Wspólne bycie w bezpiecznym kręgu nawet jeśli jest to krąg online, jest bezcenne szczególnie w niepewnym czasie, w jakim obecnie się znajdujemy. Głęboko w środku tęsknimy za wspólnota, za zrozumieniem, wysłuchaniem. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami z innymi kobietami i czuć ze nie jesteśmy same z naszymi obawami i wątpliwościami. 

z myślą o tobie przygotowałam propozycję udziału w

KRĘGACH KOBIECEJ MOCY

kregi-3-1024x683

Jak wygląda krąg kobiet online?

Dodatkową wartością Kręgów Kobiecej Mocy jest:

to, że nie jest to zwykły mastermind, który ma motywować do działania i w czasie, którego można spojrzeć na daną sytuację z różnych punktów widzenia.

Ponieważ w swojej pracy coacha wspieram kobiety, mam doświadczenie i narzędzia, które mogą Ci pomóc w Twojej drodze. Czasem jedno dobrze postawione pytanie może uruchomić lawinę zmiany, albo odblokować coś w Tobie.

Dodatkowo przed rozpoczęciem programu przyjrzymy się Twoim potrzebom i zaplanujemy kolejność działań, tak, żebyś już od pierwszej sesji otrzymała maksimum odpowiedzi.

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, zapraszam Cię serdecznie do zapisania się na pierwsze darmowe spotkanie, które do niczego Cię nie zobowiązuje. O dokładnej dacie i godzinie zostaniesz poinformowana po zebraniu się grupy. 

Przewiduję rozpoczęcie pierwszych kręgów od 7 kwietnia

Pierwsza sesja jest dla Ciebie zupełnie darmowa! Tak postanowiłam, ponieważ skuteczność jest dla mnie niezwykle ważna. Potraktuj to więc jak przedłużenie naszego darmowego wyzwania 🙂

Zapisz się już dziś i zarezerwuj swoje miejsce w Kręgu

Aby jak najlepiej dobrać grupę, tak abyś zarówno Ty jak i inne uczestniczki jak najbardziej skorzystała z udziału w kręgach, przeprowadzę rekrutację. Proszę, abyś wypełniła ankietę i opisała, czego potrzebujesz. Jeśli Twoje zgłoszenie będzie pasowało do profilu grupy, jaki tworzę, zaproszę Cię na bezpłatną sesję, podczas której będę miała okazję lepiej Cię poznać, a Ty zobaczysz, jak wygląda praca w kręgu.

Co zrobić żeby skorzystać?

Projekt bez tytułu (6)

Po pierwszej sesji będziesz mogła zdecydować, czy weźmiesz udział w całym programie, podczas którego będziesz pracować nad większą ilością spraw.

Żebyś już od razu wiedziała, z czym to się wiąże, poniżej zamieszczam warunki udziału i koszty.

Twoja Inwestycja w cały program

cena dla uczestników wyzwania

599 zł  249zł

*Istnieje możliwość modyfikacji częstotliwości spotkań w miarę potrzeb grupy..

cena dla osób spoza wyzwania

599 zł  449zł

*Istnieje możliwość modyfikacji częstotliwości spotkań w miarę potrzeb grupy..

W kolejnych edycjach cena wzrośnie!

kregi-12-1024x819

UWAGA! Krąg to nie terapia!

Zasady kręgów:

Twoja satysfakcja jest dla mnie bardzo ważna

Dlatego zdecydowałam się udostępnić Ci pierwsze spotkanie w prezencie, abyś mogła się przekonać, jak wygląda taka praca i doświadczyć tego osobiście. 

Kamila Frontino

Jestem life coachem, trenerką rozwoju osobistego oraz praktykiem i propagatorką (w trakcie kursu nauczycielskiego) metody Mindfulness-Based Stress Reduction.

Moja specjalność to towarzyszenie kobietom w znalezieniu własnych dróg przez pędzące życie; do zmian i efektów, o jakich marzą. Uczę tego, jak zwolnić i żyć bardziej uważnie i świadomie!

Pracując z moimi klientkami, skupiam się na odkrywaniu możliwości, pokonywaniu osobistych granic, konkretnym określaniu celów i realnym planowaniu praktycznych działań.

Dzięki całościowemu podejściu pomagam kobietom w znalezieniu własnych dróg przez pędzące życie; do zmian i efektów, o jakich marzą.

Wierzę w nasze indywidualne siły, potencjał i możliwości. Możemy je wykorzystać z jak najlepszym efektem dla nas i naszego życia.

Jednak czasem zapominamy o sobie i naszych zdolnościach czy predyspozycjach, na których mamy największe szanse zbudować sukces osobisty i życiowy.

Dlatego wspieram kobiety w odkrywaniu tego potencjału oraz towarzyszę im w drodze do spełniania marzeń.

Jestem wnikliwym obserwatorem i nauczyłam się szybko oceniać sytuację. Dobrze wyczuwam, kiedy potrzebujesz łagodnego, a kiedy stanowczego podejścia.

Życie jest podróżą, a Ty jesteś kapitanem! Życzę Ci byś wzięła ster we własne ręce, wyruszając w kierunku marzeń.

 Cieszę się, że jesteś tu ze mną! 🙂

Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do mnie email na adres kontakt@kamilafrontino.com 

A tymczasem zapraszam Cię do zapisywania się na bezpłatne spotkanie oraz zadawania pytań 🙂

Miłego dnia!

Kamila Frontino 

dołącz już dziś i poczuj moc płynącą z kręgu kobiet

Biorąc udział w Kręgu Kobiecej mocy zyskasz bezpieczną przestrzeń, pełną akceptacji, kobiecej energii, wsparcia, inspiracji.

Dodatkowo dzięki mojemu doświadczeniu w pracy z kobietami będę mogła wesprzeć Cię i towarzyszyć Ci w Twojej drodze ku akceptacji siebie, odkryciu Twoich potrzeb i wartości.

W razie potrzeby również otrzymasz ode mnie narzędzia coachingowe, które pomogą Ci w osiągnięciu upragnionego celu.

najczęściej zadawane pytania

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Tutaj wpisz odpowiedź na pytanie.

Jeżeli masz inne pytania związane z kursem lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@mojastrona.pl.

© Kamila Frontino Slow Life Coaching   | POLITYKA PRYWATNOŚCI