Stress OFF
 czyli
obierz kurs
na spokój!


4 tygodniowy kurs medytacji mindfulness

Kurs startuje 1 czerwca!

Zapisy do 31 maja!
Czy zadajesz sobie czasem pytanie co stoi  pomiędzy Tobą a uczuciem spokoju?
Kiedy dobrze przyjrzymy się naszemu codziennemu życiu, widzimy, że przez większość czasu martwimy się, planujemy, żałujemy, że jesteśmy gdzie indziej niż chcielibyśmy być.


Może zdarzają Ci się momenty kiedy umiesz wznieść się ponad to wszystko i po prostu czerpać radość z bycia tu i teraz, ale chwilę potem wracasz do szybkiego tempa życia, w społeczeństwie, w którym musimy być doskonali i nadążać.

​​​​​​​Presja współczesnego życia jest ciężka do udźwignięcia. Łatwo jest stracić poczucie samej siebie lub tego, co jest dla nas najważniejsze.

​​​​​​​
Uważność uczy nas jak zwolnić i przeżywać chwilę która właśnie trwa.
Dlaczego nie zacząć żyć uważnie już dzisiaj?
Zatrzymując się na chwilę uważnej świadomości, przechodzisz z życia w trybie  ciągłej zajętości i multitaskingu do naturalnego i zdrowego sposobu życia.

Jest to praktyka, która pozwala skończyć z nawykiem zagubienia się w myślach i po prostu zacząć być świadomym swojego doświadczenia przeżywanego w chwili obecnej.

Badania nad uważnością wykazały, że jej praktyka wywołuje długotrwałe zmiany w  uwadze, emocjach, sferze poznawczej oraz percepcji bólu.
​​​​​​​
Wszystko to zaczyna się od czegoś, co jest niezwykle proste: PAUZA

Mam na imię Kamila i będę Twoją przewodniczką w tej podróży!

Jestem life coachem bazującym w swojej pracy z klientami na metodzie Mindfulness-Based Stress Reduction a takze Mindfulness- Based Compassion Living.

Gdy zaczynałam praktykować medytacje mindfulness nie zdawałam sobie jak bardzo zmieni ona moje życie. Pozwoliła mi ona znaleźć harmonie oraz zachować spokój wewnętrzny nawet w najtrudniejszych wyzwaniach jakie przyniosło życie.

Początki nie były jednak łatwe. W mojej głowie kłębiło sie dużo myśli w ciele czułam napięcie i byłam niecierpliwa. Dlatego też stworzyłam dla Ciebie ten kurs, który ma pomóc Ci poprawić jakość Twojego życia dzięki wprowadzeniu do niego praktyki  mindfulness.

Podzielę się w nim z Tobą praktycznymi technikami oraz wskazówkami, które pomogły mi samej w codziennej praktyce Mindfulness. Moim celem jest zainspirowanie Cie do codziennego medytowania, dzięki któremu uda ci sie między innymi  zredukować stres oraz odnaleźć wewnętrzny spokój.

Pamiętaj medytacja to umiejętność, której możesz sie nauczyć.  Z czasem będzie Ci coraz łatwiej. Dzięki jej praktyce  Twoje życie stanie sie bardziej uważne a Ty spokojniejsza.​​​​​​​

Moją misją jest pomóc ci rozpocząć i zbudować silną praktykę uważności.
Uważność i medytacja mogą przynieść zmianę Twojego samopoczucia na lepsze.
Te praktyki jednak nie są „cudownymi lekami” na całe życie. Są to programy szkoleniowe, które rozwijają umiejętności umysłowe, nowe postawy i nawyki, aby w bardziej umiejętny sposób radzić sobie z wyzwaniami życiowymi. Czasami nie jest to przyjemne, możesz odkryć, jak nieświadomie przyczyniasz się do własnego poczucia nieszczęścia. Ale jeśli zastosujesz te praktykę, możesz nauczyć się nowych sposobów radzenia sobie z tym, co stawia na Twojej drodze życie. Stresujące chwile, frustracja, lęk wciąż będą się zdarzały (są częścią życia), ale te uczucia nie zdeterminują już twojego życia.
Moc, której szukasz, jest dostępna w Tobie!
​​​​​​​Po prostu musisz nauczyć się wyciszyć umysł i uzyskać do niej dostęp.
​​​​​​​A ja mogę Ci w tym pomóc!
Wiem, że próbujesz to wszystko osiągnąć.
Być może doświadczyłaś chwil spokoju, które może przynieść ci medytacja, ale nie umiesz ich utrzymać.
A może zatrzymujesz się i oddychasz w środku stresującej sytuacji, ale nadal reagujesz na autopilocie.
Czasami możesz być uważna i świadoma, ale stare wzorce myślenia wciąż powracają, uniemożliwiając ci dokonanie właściwych wyborów.
Czasem nie wiesz, jak to zrobić, pozwalając, by lęk lub oczekiwania przejęły kontrolę.
​​​​​​​
Stress off czyli obierz kurs na spokój
​​​​​​​

To kurs oparty na doświadczaniu. Znajdziesz w nim ważne lekcje uważności, które są łatwe do odczytania i zrozumienia. Każda lekcja zawiera medytacje prowadzoną oraz wskazówki dzięki którym możesz szybko zacząć wdrażać w życie to, czego się właśnie nauczyłaś. W ten sposób zaczniesz budować swoją​​​​​​​ osobistą praktykę medytacji.
Co znajdziesz w tym kursie?
​​​​​​​

Każdy tydzień obejmuje 3 aktywności: słuchanie medytacji prowadzonej, wskazówki praktyczne do zastosowania w codziennym życiu oraz krótkie lekcje, które są łatwe do odczytania lub wysłuchania i do których możesz  wrócić w razie potrzeby.

Będziemy poznawać fundamentalne zasady medytacji uważności, odkrywając nasz oddech, nasze ciało i jego doznania, nasz umysł i jego myśli, nasze serce i jego emocje, naszą duszę i jej dobroć.
​​​​​​​
Po drodze pewnie pojawią sie pytania i wątpliwości, jest to zupełnie normalne. Pamiętaj, że będziesz mieć moje totalne wsparcie i  będziesz mogła podzielić się ze mną wszystkim, co może mieć negatywny wpływ na twój umysł lub serce, w czasie naszej 4-tygodniowej podróży.

Tydzień 1: Żyj teraźniejszością, oddychaj teraźniejszością

Zaczynamy od podstawowych technik związanych z koncentracją, poprzez prace z naszym oddechem i ucząc się jak się na nim skupić, a także jak wracać do oddechu, gdy przeszkody przeszkadzają nam w naszej praktyce.
Tydzień 2: Wróć do zmysłów
W drugim tygodniu skupimy sie na uważności ciała i uświadomieniu sobie wszystkich doznań, które przekazuje nam nasze ciało, a także tych, które maja tendencję do ukrywania się - aby to osiągnąć, przedstawię wam technikę skanowania całego ciała.
Tydzień 3: Połączenie umysłu z ciałem
Trzeci tydzień jest poświęcony ćwiczeniu uważności z naszymi myślami i emocjami, przy jednoczesnym tworzeniu zdrowej równowagi między tymi pozytywnymi a negatywnymi.
Tydzień 4: Życzliwość
Czwarty tydzień jest poświęcony mocy życzliwości i empatii, wobec siebie i innych - to niesamowite, jak  współczucie wobec siebie i innych może zmienić nasze życie.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:


Czujesz się przytłoczona wszystkimi oczekiwaniami, na które napotykasz
Chcesz uspokoić umysł i zmniejszyć lęk
Chcesz przestać reagować w autopilocie
Nawet gdy chcesz odpocząć, twoje myśli nadal pędzą. Bardzo trudno jest Ci je powstrzymać. Ciągle planujesz, rozwiązujesz problemy, martwisz się… A tak naprawdę nie jesteś obecna dla ludzi, na których ci zależy
Chcesz nauczyć się, jak stworzyć silną praktykę uważności
Chcesz rozwinąć samoświadomość
Chcesz przestać żyć tylko wyimaginowanym życiem w swojej głowie i zacząć żyć nim w rzeczywistości
Chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój i poczuć harmonie w Twoim życiu
Moc, której szukasz, jest dostępna w Tobie! Po prostu musisz nauczyć się wyciszyć umysł i uzyskać do niej dostęp. Mogę ci w tym pomóc!
2 bonusy!
Tylko teraz otrzymasz ode mnie specjalne bonusy:
Warsztat zarządzania czasem z  trackerem do śledzenia nawyków do wydrukowania
Dziennik uważności: z pytaniami do autorefleksji aby zabrać cię na głębszy poziom

Co dostaniesz w tym kursie?


Moje zaangażowane wsparcie i prowadzenie

Moje zrozumienie i podzielenie sie osobistym doświadczeniem

Krótkie proste do zrozumienia lekcje

Krótkie łatwe do podążania prowadzone medytacje mindfulness

Inspirujące myśli i cytaty na każdy dzień

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie będziesz mogła podzielić sie doświadczeniami i wyzwaniami i postępami

Codzienne praktyczne ćwiczenia i wskazówki

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające sie pytania i wątpliwości

„Ciało i umysł nie są oddzielone. Kiedy mamy obecność umysłu, mamy obecność ciała, kiedy mamy skupienie mentalne, mamy skupienie fizyczne, a kiedy mamy spokój umysłu, mamy spokój ciała.”
Andy Puddicombe
„Uważność pomaga nam wyznaczać granice, ujawniając, co czyni nas nieszczęśliwymi i co przynosi nam spokój.”
Sharon Salzberg​​​​​​​
„Medytacja polega na uświadomieniu sobie, co się dzieje: w ciele, w uczuciach, w umyśle i w otaczającym świecie.”
Thich Nhất Hạnh​​​​​​​
„Najlepszym sposobem na uchwycenie chwil jest zwrócenie uwagi. W ten sposób kultywujemy uważność. Uważność oznacza przebudzenie. Oznacza to, że wiesz, co robisz.”

Jon Kabat -Zinn
„Dopóki istnieje opór, nie ma miejsca na akceptację. I dopóki nie mamy akceptacji, nie ma mowy o spokojnym umyśle.”​​​​​​​
Andy Puddicombe
Tylko teraz wyjątkowa cena kursu!
Standard
147 złotych do niedzieli 23 maja potem do 31 maja 197 złotych (cena bez promocji 397 złotych)

  • nagrania medytacji prowadzonych do pobrania
  • pdf-y z ćwiczeniami na każdy dzień (jak medytować by to działało (postura, oddech, praca z uwaga, myśli, osadzenie w tu i teraz, życzliwość w teorii i praktyce. ciało i umysł - rozwijanie życzliwej relacji)
  • dostęp do zamkniętej grupy na facebooku gdzie odbędzie sie interaktywne spotkanie online (wspólna praktyka medytacji, teoria i instrukcje, czas na zadawanie pytań,  spotkania są nagrywane można odsłuchać później).
Kup teraz!
VIP- TYLKO 4 MIEJSCA! 
397 złotych (cena bez promocji 897 złotych)

  • nagrania medytacji prowadzonych do pobrania
  • pdf-y z ćwiczeniami na każdy dzień (jak medytować by to działało (postura, oddech, praca z uwaga, myśli, osadzenie w tu i teraz, życzliwość w teorii i praktyce. ciało i umysł - rozwijanie życzliwej relacji)
  • dostęp do zamkniętej grupy na facebooku gdzie odbędzie sie interaktywne spotkanie online (wspólna praktyka medytacji, teoria i instrukcje, czas na zadawanie pytań,  spotkania są nagrywane można odsłuchać później).
  • konsultacje mailingowe w trakcie trwania kurs 
  • dodatkowo 5 ty tydzień kursu plus 60 minutowa sesja mentoringowa w cenie
Jesteś gotowa by zacząć żyć uważnie i poczuć wewnętrzny spokój?
Możesz to osiągnąć dołączając do tego kursu!
Dołącz i obierz kurs na spokój!

[bot_catcher]