Mindfulness Starter
7 dniowy kurs wprowadzający do medytacji mindfulness
Zapisz się już teraz i odbierz prezent
"Checklista Mindfulness"

Jaki jest cel tego kursu?


Często dostaje pytania na czym polega medytacja mindfulness? Po co właściwie warto medytować? Co może nam to dać i jak zacząć?
​​​​​​​
Celem tego kursu jest m.in odpowiedzenie na te i inne pytania, ale przede wszystkim pomoc we wprowadzeniu regularnej praktyki medytacji mindfulness.

Otrzymasz w nim niezbędne narzędzia i wiedzę, które pomogą Ci w praktykowaniu medytacji mindfulness w codziennym życiu.

​​​​​​​Techniki jakimi sie z Tobą podzielę pozwolą Ci na wdrożenie w swoim życiu praktyki medytacji mindfulness z lekkością, przystępnie i radośnie.

Co dostaniesz w tym kursie?


Moje zaangażowane wsparcie i prowadzenie

Moje zrozumienie i podzielenie sie osobistym doświadczeniem

Krótkie proste do zrozumienia lekcje

Krótkie łatwe do podążania prowadzone medytacje mindfulness

Inspirujące myśli i cytaty na każdy dzień

Codzienne praktyczne wskazówki 

Codzienne praktyczne ćwiczenia

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające sie pytania i wątpliwości

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie znajdziesz osoby będące na podobnej ścieżce jak Ty i gdzie będziesz mógł podzielić sie doświadczeniami i , wyzwaniami i postępami

Wiedzę na temat technik medytacji mindfulness, ale przede wszystkim doświadczenie praktyki
„Ciało i umysł nie są oddzielone. Kiedy mamy obecność umysłu, mamy obecność ciała, kiedy mamy skupienie mentalne, mamy skupienie fizyczne, a kiedy mamy spokój umysłu, mamy spokój ciała.”
Andy Puddicombe
„Uważność pomaga nam wyznaczać granice, ujawniając, co czyni nas nieszczęśliwymi i co przynosi nam spokój.”
Sharon Salzberg​​​​​​​
„Medytacja polega na uświadomieniu sobie, co się dzieje: w ciele, w uczuciach, w umyśle i w otaczającym świecie.”
Thich Nhất Hạnh​​​​​​​
„Najlepszym sposobem na uchwycenie chwil jest zwrócenie uwagi. W ten sposób kultywujemy uważność. Uważność oznacza przebudzenie. Oznacza to, że wiesz, co robisz.”

Jon Kabat -Zinn
„Dopóki istnieje opór, nie ma miejsca na akceptację. I dopóki nie mamy akceptacji, nie ma mowy o spokojnym umyśle.”​​​​​​​
Andy Puddicombe
Tylko teraz wyjątkowa cena!
Pakiet Basic
49 złotych
  • pakiet 7 nagrań medytacji prowadzonych do pobrania
  • 7 pdf-ów z ćwiczeniami na każdy dzień (jak medytować by to działało (postura, oddech, praca z uwaga, myśli, osadzenie w tu i teraz, życzliwość w teorii i praktyce. ciało i umysł - rozwijanie życzliwej relacji)
  • dostęp do zamkniętej grupy na facebooku gdzie odbędzie sie interaktywne spotkanie online na 7 dni z możliwością przedłużenia dostępu (wspólna praktyka medytacji, teoria i instrukcje, czas na zadawanie pytań,  spotkania są nagrywane można odsłuchać później).
  • konsultacje mailingowe w trakcie trwania kursu​​​​​​​
Pakiet Pro
149 złotych
  • pakiet 7 nagrań medytacji prowadzonych do pobrania
  • 7 pdf-ów z ćwiczeniami na każdy dzień (jak medytować by to działało (postura, oddech, praca z uwaga, myśli, osadzenie w tu i teraz, życzliwość w teorii i praktyce. ciało i umysł - rozwijanie życzliwej relacji)
  • dostęp do zamkniętej grupy na facebooku gdzie odbędzie sie interaktywne spotkanie online na 7 dni z możliwością przedłużenia dostępu (wspólna praktyka medytacji, teoria i instrukcje, czas na zadawanie pytań,  spotkania są nagrywane można odsłuchać później).
  • konsultacje mailingowe w trakcie trwania kursu
  • 60 minutowa sesja mentoringowa w cenie

Zobacz co mówią o kursie uczestniczki!
Izabella M.
"Miałam ogromne szczęście wziąć udział w siedmiodniowy kursie  autorstwa Kamili Olszewskiej-Frontino.  Każdego dnia czułam się prowadzona za rękę w tym ciekawym i nowym dla mnie projekcie. Kamila była zawsze do dyspozycji jeśli chodzi o treści do zrozumienia oraz pomagała we wszystkich aspektach technicznych związanych z obsługą materiałów. Celem kursu było zapoznanie się z podstawowymi informacjami o medytacji i wprowadzeniem w tematykę uważności. Mnie osobiście otworzył oczy na możliwości rozwoju wewnętrznego, na walkę ze stresem i dbanie o własne zdrowie. Kilka minut dziennie, spędzonych na medytacji może zmienić nasze życie.
Było mi zawsze ciężko zrozumieć o co chodzi naprawdę z tą medytacją. Ten kurs rozjaśnia nam idee, rozwiewa wątpliwości. Myślę, że warto zainwestować w siebie, we własne samopoczucie by być szczęśliwszym, rozumieć lepiej świat, swoje ciało i być lepszym, świadomym człowiekiem. Polecam.
Dziękuję Kamili za cenny czas, który mi poświęciła, za ogromny trud, który wniosła w zorganizowanie tego doświadczenia."
Marta K.
 "Kamila Frontino Slow Life Coaching dziękuję!! Chociaż koniec zeszłego tygodnia miałam dość ciężki, dzięki Tobie  i merytorycznym, pomocnym materiałom, udało mi się przetrwać. Świetnie i jasno pokazujesz istotę medytacji, skutecznie pomagasz w treningu i wspierasz rozwijanie, czy doskonalenie tego zdrowego nawyku. Bardzo Ci dziękuję!! Przyszłam po oddech i znalazłam do niego przestrzeń Zdecydowanie polecam każdą Twoją inicjatywę i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy."
Kaja L.
 "Ten kurs to początek pięknej przygody ze sobą samą .. z nową świadomością i nowymi przestrzeniami medytacyjnymi .. głos Kamili to balsam dla duszy a codzienne zadania stają się odskocznią od codzienności .. to że możemy opanować stres zależy tylko od nas a ten kurs ma na celu dać nam pomocne narzędzia aby zaskoczyć siebie same spokojem ducha.. Dziękuję za piękne prezentacje .. medytacje i teksty Kamila Olszewska-Frontino"
Ewa W.
"Tak naprawdę to była moja pierwsza przygoda z medytacją, moje pierwsze kroki ....i bardzo się cieszę że było to z Tobą Kamila !
W medytacji odnalazłam wyciszenie, harmonię i równowagę , twój niesamowity a wręcz doskonały do medytacji głos, relaksuje i uspokaja. W tym zabieganym i stresującym nas życiu, potrzebna jest chwila na zatrzymanie się właśnie poprzez medytację.
Dziekuję i zapraszam wszystkich na Fanpage Kamili którą obserwuje od dawna."
Mam na imię Kamila i będę Twoją​​​​​​​ przewodniczką​​​​​​​ w tej podróży!
Prowadząca:
Kamila Olszewska Frontino

Jestem life coachem bazującym w swojej pracy z klientami na metodzie Mindfulness-Based Stress Reduction a takze Mindfulness- Based Compassion Living.

Gdy zaczynałam praktykować medytacje mindfulness nie zdawałam sobie jak bardzo zmieni ona moje życie. Pozwoliła mi ona znaleźć harmonie oraz zachować spokój wewnętrzny nawet w najtrudniejszych wyzwaniach jakie przyniosło życie.

Początki nie były jednak łatwe. W mojej głowie kłębiło sie dużo myśli w ciele czułam napięcie i byłam niecierpliwa. Dlatego też stworzyłam dla Ciebie ten 7 dniowy kurs online , który ma pomóc Ci w zrobieniu pierwszego kroku by wprowadzić praktykę medytacji mindfulness do Twojego życia.

Podzielę się w nim z Tobą praktycznymi technikami oraz wskazówkami, które pomogły mi samej w codziennej praktyce Mindfulness. Moim celem jest zainspirowanie Cie do codziennego medytowania, dzięki któremu uda ci sie między innymi  zredukować stres oraz odnaleźć wewnętrzny spokój.

Pamiętaj medytacja to umiejętność, której możesz sie nauczyć.  Z czasem będzie Ci coraz łatwiej. Dzięki jej praktyce  Twoje życie stanie sie bardziej uważne a Ty spokojniejsza.

To co? Zaczynamy!

[bot_catcher]