OTO oferta dla konferencji WWO promocja - Slow life coaching

Dziękuję za potwierdzenie Twojego adresu email. 

Już niedługo otrzymasz w kolejnym mailu program konferencji!

Nie zamykaj tej strony!

Przygotowałam dla Ciebie propozycję dostępną dla Ciebie tylko przez 30 minut. Dziś dla Ciebie roczny dostęp do konferencji to tylko 67 zł.

Teraz możesz wykupić dostęp do wszystkich bonusów i do nagrań z 4 dni konferencji na rok z 50 % rabatem. Taka cena już się nie powtórzy!

wykorzystaj swoją wysoką wrażliwość

Chcesz obejrzeć wszystkie prelekcje?

W sumie w trakcie 4-dniowej konferencji będziesz mogła zobaczyć 21 wystąpień i poznać wiele cudownych kobiet. Będziemy rozmawiać o wysokiej wrażliwości w różnych aspektach. Każdy dzień będzie poświęcony innej tematyce.

Abyś mogła zapoznać się ze wszystkimi nagraniami w swoim tempie i skorzystać z dodatkowych bonusowych materiałów ofiarowanych przez prelegentki WYKUP DOSTĘP DO KONFERENCJI NA ROK.

 

Skorzystaj z wiedzy ekspertek

które podzielą się z Tobą swoja wiedza oraz doświadczeniem w temacie budowania związków, dbania o relacje, wykorzystywania wysokiej wrażliwości jako zasobu w życiu zawodowym oraz biznesie, a także wysokiej wrażliwości w macierzyństwie oraz holistycznego dbania o swoje zdrowie i dobrostan psychoficzyczny będąc WWO

wwo-w-biznesie-kamilafrontino.com_

To zdecydowanie nie przypadek, że jesteś jaka jesteś. Wysoka wrażliwość to nie tylko uciążliwości i odmienność od innych.  To pakiet cech,  w którym odnajdziesz wiele darów – dla siebie, dla Twoich bliskich i dla świata. 

Odkryj dzięki konferencji, co jest w tym pakiecie, jakie dary przynosi Ci Twoja wrażliwość i jak możesz zobaczyć w niej źródło mocy.

I ZOBACZ, JAK WYKORZYSTYWAĆ EMPATIĘ I WRAŻLIWOŚĆ JAKO POTĘŻNY ATUT W TWOIM ŻYCIU!

 

Masz coś do zrobienia w świecie, nabierz wiatru w żagle,  zaufaj swojej intuicji, empatii, poczuciu sprawiedliwości, kreatywnym impulsom i odważnie wyjdź do świata z pięknymi darami.

Każda z kobiet na konferencji podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem związanym z wysoką wrażliwością i odsłoni przed Tobą kawałek układanki. Przedłuż dostęp do nagrań na rok, by móc w spokoju obejrzeć wszystkie prelekcje.