Wyzwanie Self Care Challenge -

Wyzwanie

Self Care Challenge

wyzwanie osiędbanie dla kobiet wysoko wrażliwych

Zrozum siebie lepiej, naucz się dbać o swoją energię, zaplanuj swój odpoczynek i sposoby na dbanie o siebie na co dzień!

Czujesz się wypalona i przemęczona?

Czujesz, że jako WWO wciąż brakuje Ci energii?

Masz poczucie winy lub czujesz wstyd, gdy pozwalasz sobie na odpoczynek?

Dołącz do wyzwania

SELF CARE CHALLENGE

a dowiesz się, jak zadbać o siebie i swoja energie bez poczucia winy!

Widzimy się już 15 listopada

Projekt bez tytułu
kamila 5

Kamila Olszewska-Frontino

 


 

Zastanawiasz się dlaczego przychodzę do Ciebie z takim tematem?

Cześć, jestem Kamila i jestem slow life coachem, jestem także kobietą wysoko wrażliwą i pomagam innym kobietom wysoko wrażliwym zwolnić w codziennym biegu, zauważyć swoje potrzeby i odnaleźć dobrostan dzięki praktyce uważności i samowspółczucia.

Jako mała dziewczynka byłam wychowana w rodzinie, w której odpoczynek uważany był za lenistwo, a dbanie o swoje ciało czy przyjemności za próżność czy egoizm.

Wielokrotnie słyszałam , że dbanie o siebie jest samolubne, a z drugiej strony moja empatia była wychwalana bo przecież należy pomagać innym. Niestety z empatią nie szła w parze asertywność i wielokrotnie nie umiałam postawić granic i dawałam się wykorzystywać.

Wiele lat zajęło mi dojście do punktu, w którym jestem teraz, a więc uwierzenie w to, że odpoczynek nie jest nagrodą za podjęty wysiłek i że mam do niego prawo, zawsze kiedy potrzebuje.

  • Nauczyłam się troszczyć o siebie i dbać o swój dobrostan.
  • Zdobyłam narzędzia, które pozwoliły mi nauczyć się jak ładować baterie bez wyrzutów sumienia.
  • Zrozumiałam, że mogę odmawiać i mam do tego prawo, ale też że czasem po prostu mogę nie dać rady sama i mogę prosić o pomoc i to też jest okay.

Teraz chciałabym podzielić się moim doświadczeniem z jak największą ilością kobiet wysoko wrażliwych. Dlatego też m.in przygotowałam wyzwanie Self Care Challenge byś także Ty uwierzyła w to, ze masz prawo do odpoczynku i zadbania o siebie i nie musi być to czasochłonne ani drogie.

kamila 5

Nie zwlekaj więc i do dzieła!

Zapisz się już teraz!

Podaruj sobie ten czas

i zadbaj o swój dobrostan!

.