Cześć,

Ciesze się, że tu jesteś. 🙂 Ta strona to miejsce tworzone z pasji do pracy z ludźmi i życia w rytmie slow.

Chciałabyś wprowadzić do swojego życia więcej spokoju? Zadbać o siebie i w swojej codzienności znaleźć czas na odpoczynek?

Pobierz Slow planery na grudzień. Pomogą Ci on metodą małych kroków nauczyć się organizować codzienny odpoczynek i zmienić swoje życie. Nie czekaj zacznij już teraz dbać o siebie każdego dnia i zobacz, jak wiele się zmieni.

Slow planery na grudzień

Sprawią, że ze spokojem i lekkością wyznaczysz swoje priorytety na ten miesiąc, pamiętając też o tym, jak chcesz się czuć oraz z czego możesz zrezygnować, by zrobić miejsce na zadbanie o siebie.

 • zaplanujesz działania na każdy tydzień w miesiącu
 • rozpiszesz konkretne zadania na każdy dzień
 • każdego dnia możesz prowadzić dziennik wdzięćzności
 • zanotujesz, w jakim nastroju byłaś codziennie


Jesteś gotowa? Zrób teraz pierwszy krok!

Kim jestem?

Kamila Olszewska-Frontino – wspieram kobiety w odkrywaniu ich potencjału oraz towarzyszę im w drodze do spełniania marzeń.

Jestem life coachem, trenerką rozwoju osobistego. Organizuję cykliczne wyzwania oraz kursy online, oferuję także sesje indywidualne.

Prowadzę grupę Slow Sister Tribe dla kobiet, które chcą znaleźć własną drogę do życia o jakim marzą. Pasjonuje mnie slow life i slow travel.

Nagrywam podcast Slow Sister Talk z osobami, które w swoim życiu i biznesie starają się działać w rytmie slow.

Z pomocą tych planerów łatwiej będzie Ci wejść w codzienną praktykę osiędbania i pamiętać o codziennym odpoczynku!

Nie martw się nie będę zaśmiecać Twojej skrzynki pocztowej. Nie określam jednoznacznie częstotliwości wysyłki. Będę pisać gdy będę miała dla Ciebie wartościowe informacje.

Będziesz otrzymywać ode mnie treści dostępne tylko dla subskrybentów w tym informacje o organizowanych przeze mnie bezpłatnych oraz płatnych ofertach.

Pamiętaj w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji!

Co dokładnie znajdziesz w newsletterze?

W moich osobistych listach do Ciebie będę przesyłać informacje związane z rozwojem osobistym, slow life, medytacją mindfulness oraz life coachingiem. Znajdziesz tam między innymi:

 • informacje o organizowanych przeze mnie darmowych live’ach, webinarach a także wyzwaniach rozwojowych (jako pierwsza dowiesz się o kolejnej edycji wyzwania i zbliżających sie zapisach)
 • polecenia wartościowych artykułów, inspirujących książek rozwojowych czy wideo zarówno polsko jak i obco języcznych
 • polecenia stron, grup i twórców z Polski i z zagranicy, którzy tworzą wartościowe treści w tematyce slow life, mindfulness itp.
 • polecenia wydarzeń rozwojowych, konferencji, kongresów zarówno stacjonarnych jak i online
 • darmowe materiały rozwojowe do pracy własnej (miedzy innymi ćwiczenia coachingowe w pdf do wydrukowania a także nagrania mp3 treningów relaksacji i medytacji)
 • informacje o organizowanych przeze mnie warsztatach rozwojowych dla kobiet zarówno wyjazdowych (we Włoszech) jak  i online
 • ekskluzywne zaproszenia do pracy ze mną (promocje i oferty dostępne tylko dla czytelniczek mojego newslettera)

To co? Jesteśmy w kontakcie? 🙂

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Kamila  Frontino Slow Life Coaching