Wyzwanie "Wrześniowy RE-START czyli zrealizuj swoje cele do konca roku" - Slow life coaching

Wyzwanie

“Wrześniowy RE-START czyli zrealizuj swoje cele do końca roku”

startujemy 21.09.2022

Dla mnie od zawsze wrzesień to taki mały nowy rok

Nowy początek, nowe plany i projekty. Wrzesień wiąże się dla mnie także  z podsumowaniami, weryfikacją działań i planowaniem kolejnych.

Kiedy przeglądam moją listę celów na ten rok, część z nich mogę już odhaczyć, ale są też takie, które zaplanowałam a których nie zrealizowałam. Musiałam wiele rzeczy zreorganizować i dopasować do rytmu życia, jakie pragnę prowadzić.

Być może w tej chwili, kiedy wakacje już za nami, czujesz rozczarowanie, niedosyt, albo złość, bo nie udało Ci się osiągnąć zamierzonych celów?

A może masz poczucie, że nie ogarniasz nowej rzeczywistości, że trudno Ci cokolwiek zaplanować, bo i tak nie wierzysz, że w tej sytuacji uda Ci się to osiągnąć?

Dlatego przygotowałam dziś dla Ciebie wyzwanie „Wrześniowy RE-START”, które pomoże Ci podsumować ostatnie miesiące i spojrzeć na nie z lotu ptaka, wyciągnąć wnioski i zamknąć ten etap, abyś mogła przejść do następnego.

Kiedy czuję, że nie ogarniam, mam spadek motywacji, albo przysłowiowy dołek siadam z notatnikiem i planuję. Daje mi to poczucie wpływu, sprawczości i pozwala odzyskać zapał do działania. Chciałabym, abyś także Ty odzyskała ten zapał i motywację do działania, dlatego też chce Ci w tym pomóc poprzez to wyzwanie.

W trakcie tego wyzwania:

otrzymasz narzędzia takie jak workbook

oraz weźmiesz udział w webinarze o motywacji, gdzie podzielę się z tobą swoją wiedzą oraz osobistym doświadczeniem i sposobami na utrzymanie motywacji

Dowiesz się także, na czym polega planowanie 3 miesięczne i dlaczego taki system przynosi lepsze efekty.

Kamila Olszewska-Frontino

 


 

Wspieram kobiety w odkrywaniu ich potencjału oraz towarzyszę im w drodze do spełniania marzeń.

Jestem life coachem, trenerką rozwoju osobistego. Organizuję cykliczne wyzwania oraz kursy online, oferuję także sesje indywidualne.

Prowadzę grupę Slow Sister Tribe dla kobiet, które chcą znaleźć własną drogę do życia o jakim marzą. Pasjonuje mnie slow life i slow travel.

Nagrywam podcast Slow Sister Talk z osobami, które w swoim życiu i biznesie starają się działać w rytmie slow.

kamila 5

Dzięki temu wyzwaniu podsumujesz to, co wydarzyło się wcześniej w ciągu roku i przygotujesz sobie plan na te ostatnie 3 miesiące, a dodatkowo zmotywujesz się do działania.

Jesień naturalnie sprawia, że trudniej nam podjąć jakieś działanie. Jednak jeśli zaczniesz działać już dziś, za 3 miesiące będziesz miała swoje cele osiągnięte.

Projekt bez tytułu (14)

Mając dobry plan uwzględniający nasze potrzeby i styl życia, będziemy mieli szansę, żeby maksymalnie wykorzystać ten pozostały czas.

Nie zwlekaj więc i do dzieła! 🙂

Zapisz się już teraz!

.